V Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości

Email Drukuj PDF

Organizatorami Targów są: Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, Izba Przemysłowo - Handlowa Południowej Wielkopolski, CWRKDiZ w Kaliszu, DGCS Sp. z o.o., LUBAWA GROUP SA, OVB, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego oraz Fundacja im. Królowej Polski Św. Jadwigi.

Wydarzenie to adresowane jest przede wszystkim do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest prezentacja i promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na obszarze południowej Wielkopolski, upowszechnianie pozytywnych wzorców i budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki, oraz zachęcanie i inspirowanie młodzieży jako potencjalnych przedsiębiorców.

Poza prezentacją stoisk przedsiębiorców, Targom asystować będą wydarzenia towarzyszące, tj:

  • Bieg inauguracyjny Ostrów Business Run 2018 - Piaski Szczygliczka, godz. 10.00, dystans: 5,8 km.
  • Szkolenia i konsultacje dla przedsiębiorców, pracowników firm oraz młodzieży, w tm m.in.: RODO - wyzwanie dla biznesu, Systemy informatyczne wspierające prowadzenie przedsiębiorstwa, Narzędzia i metody pracy rekruterów, Obsługa kas fiskalnych, Wybieram świadomie - warsztat z zakresu kariery i doradztwa zawodowego

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w V edycji Targów (stoiska wystawowe, udział w szkoleniach) serdecznie zapraszamy.

Szczegóły oraz formularz uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie:  www.zse.osw.pl - zakładka TARGI.

 
PARTNERZY