Targi PROJECT IRAN 2016

Email Drukuj PDF

Rynek arabski

Wraz ze zniesieniem sankcji, irański, bogaty i stabilny rynek otwiera się na zagranicznych inwestorów, oferując udział w inwestycjach wartych ponad 800 mld USD w ciągu następnych 10 lat. Irańskie firmy intensywnie poszukują teraz zagranicznych firm mogących wziąć udział w inwestycjach energetycznych, transportowych, hotelarskich, infrastrukturalnych, mieszkalnych i innych.

Perspektywy rynkowe w krajach Bliskiego Wschodu są bardzo pozytywne. Powodem jest stałe wsparcie ogromnych rezerw ropy naftowej i rządowych pakietów stymulacyjnych. Z wartymi prawie 3 biliony USD projektami w fazie planowania lub budowy, region Bliskiego Wschodu oferuje nieograniczone możliwości biznesowe. Rynek ten zamieszkuje aż 300 mln osób, potencjalnych odbiorców. Władca Arabii Saudyjskiej, która co roku notuje 300 miliardową nadwyżkę budżetową, ogłosił niedawno program rozbudowy infrastruktury tego kraju, na który ma przeznaczyć prawie 500 miliardów dolarów. Aby zmniejszyć dysproporcje w rozwoju poszczególnych części kraju ma powstać na jego obrzeżach m.in. siedem miast (tzw. industrial cities), w których zamieszka ok. 5 mln osób. Szacuje się, że Polacy mają bardzo duże szanse na ogromne kontrakty, ponieważ nasi fachowcy i produkty cieszą się świetną opinią w tamtym regionie.

Do kogo skierowane są Targi Project Iran

Targi Project Iran to jedyna tak duża międzynarodowa impreza targowa w Iranie dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Swój udział w tegorocznej edycji potwierdziły już 24 kraje. Targi Project Iran przyciągają producentów z branży budowlanej, remontowej, energetycznej, producentów sprzętu i technologii ochrony środowiska, narzędzi, kamienia naturalnego, oświetlenia, producentów akcesoriów budowlanych, konstrukcji stalowych, materiałów wykończeniowych, drzwi, okien, szkła i ceramiki a także dostawców usług dekoratorskich i projektowych. Powodzeniem cieszą się zarówno artykuły ekskluzywne jak i standardowe. W targach Project Iran biorą udział setki wystawców z kilkudziesięciu krajów. Liczba odwiedzających jest szacowana na kilkadziesiąt tysięcy osób, wśród których są najwięksi inwestorzy, główni decydenci i osoby podejmujące kluczowe decyzje przy realizacji projektów w całym regionie Bliskiego Wschodu, jak również handlowcy i dystrybutorzy, a także wielu innych potencjalnych klientów z regionu Zatoki Perskiej: Iranu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kataru, Kuwejtu, Libanu, a także Bahrajnu i Omanu.

Koszty uczestnictwa w targach Project Iran (pokrywane bezpośrednio u organizatora):

Cena powierzchni niezabudowanej - 320 USD/m2
Cena powierzchni zabudowanej - 350 USD/m2 - cena obejmuje stoisko zabudowane ścianami wykonanymi z drewna, szarą wykładzinę, fryz z nazwą firmy i numerem stoiska, punkty elektryczne wraz z dostawą prądu, a także punkty świetlne.

Ze względu na to, że chętnych do wynajęcia powierzchni wystawienniczej na Targach Project Iran jest więcej niż pozwala na to dostępna powierzchnia targowa, prosimy o rozpatrzenie naszej oferty i jak najszybsze podjęcie decyzji o uczestnictwie.

INFORMACJA: +48 692 130 130 bądź też adresem e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
PARTNERZY