Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Spotkanie z Pełnomocnikiem Rządu ds. MŚP

W programie m.in.: o Konstytucji biznesu, o wsparciu dla przedsiębiorców oraz prezentacja CKP - 6 maja b.r.

czytaj więcej

Zaproszenie na Konferencję naukową

To XVI edycja konferencji z cyklu "Nauka dla praktyki gospodarczej i samorządowej" - 26.04.2019

czytaj więcej

Warsaw Humanitarian Expo

Warsaw Humanitarian Expo - Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej WHE2019 - czerwiec 2019

czytaj więcej

Warsaw Humanitarian Expo w czerwcu 2019 w Warszawie

W dniach 11-13 czerwca br. w Warszawie odbędzie Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE2019).

WHE to odpowiedź na zdecydowanie za małą obecność dostawców towarów i usług z Europy Środkowo-Wschodniej na globalnym rynku pomocy humanitarnej. Szacunkowe dane za rok 2018 pokazują, iż rynek ten wart jest około 60 mld USD czyli 240 mld złotych.

Tym, co wyróżnia Warsaw Humanitarian Expo na tle innych wydarzeń tego rodzaju jest możliwość uzyskania pełnego know-how niezbędnego do sprawnego poruszania się po wielomiliardowym rynku zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, a jednocześnie bezpośredniego przedstawienia swej oferty towarów i usług.

WHE to pierwsze, jedyne i największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej
Organizatorami WHE są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ptak Warsaw Expo.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Polski Andrzej Duda. Partnerami są m.in. LUBAWA S.A. oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Szczegółowe  informacje o wydarzeniu, w tym platforma rejestracyjna i bieżące agendy poszczególnych części WHE 2019, dostępne są pod adresem:  http://humanitarianexpo.com