Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Zmiana Rzecznika MŚP

RMŚP to niezależny organ, którego gwarantem niezależności jest zakaz przynależności do partii politycznych

czytaj więcej

Raport o stanie MŚP w Polsce 2024

O tym, co polska przedsiębiorczość zyskała na unijnej akcesji i o sytuacji krajowych firm

czytaj więcej

Szukasz dofinansowania?

Zapoznaj się z aktualnymi naborami PARP w ramach Funduszy Europejskich skierowanych do przedsiębiorców

czytaj więcej

Webinarium: "Ścieżka SMART" - kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym realizacją prac badawczo-rozwojowych? A może planujesz wdrażać wyniki B+R w formie innowacyjnych produktów lub procesów biznesowych w działalności swojej firmy? Możesz otrzymać dofinansowanie na te i inne typy projektów. Informacje o zasadach ubiegania się o dofinansowanie w ramach Działania 1.1 Ścieżka SMART z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki uzyskasz podczas Webinarium, które odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia 2023 r., w godzinach od 10:00 do 11:15 na platformie online Zoom.

 

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności przedstawicieli firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza on-line ("Weź udział"). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji! Dzień przed terminem webinarium otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz, w drugiej wiadomości, link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: PTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik

Program webinarium (382.7 KB)