Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Zmiana Rzecznika MŚP

RMŚP to niezależny organ, którego gwarantem niezależności jest zakaz przynależności do partii politycznych

czytaj więcej

Raport o stanie MŚP w Polsce 2024

O tym, co polska przedsiębiorczość zyskała na unijnej akcesji i o sytuacji krajowych firm

czytaj więcej

Szukasz dofinansowania?

Zapoznaj się z aktualnymi naborami PARP w ramach Funduszy Europejskich skierowanych do przedsiębiorców

czytaj więcej

Trwa nabór do konkursu "Dobry Wzór"

Trwa nabór do Konkursu „Dobry Wzór” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Już tylko do końca sierpnia można zgłaszać produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Ideą Konkursu jest promowanie dobrego i innowacyjnego wzornictwa kształtującego polski rynek zarówno wśród ekspertów w branży, jak i użytkowników oraz potencjalnych klientów. Nagrodą główną jest możliwość posługiwania się szeroko rozpoznawalnym znakiem Dobry Wzór, który przez lata zdobył ugruntowaną pozycję na wielu rynkach.

Konkursu Dobry Wzór nie trzeba przedstawiać. To historia sama w sobie. Przez 30 lat jego trwania, nagrodzono setki doskonale zaprojektowanych produktów, doceniono pomysłowość i pracę badawczą wielu projektantów. Wystarczy wspomnieć takie nazwy jak Pesa, Kler czy Bolesławiec, by wiedzieć, że mamy do czynienia z designem na najwyższym światowym poziomie. W 30. jubileuszowej edycji, debiutuje nowa kategoria, czyli Food Design.

„Konkurs Dobry Wzór stał się marką świadczącą o dobrze zaprojektowanym produkcie. Kryteria oceny, którymi  jury kieruje się w trakcie obrad, gwarantują przyszłemu konsumentowi, że ma do czynienia z profesjonalnie zaprojektowanymi produktami. Konkurs premiuje dobre praktyki wzornicze i promuje produkty firm, które wyróżniają się dobrym wzornictwem na tle innych” – zachęca do udziału Prezes Agnieszka Wasilewska.

Finałowe projekty zostaną  zaprezentowane na corocznej wystawie pokonkursowej w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Zgodnie z wieloletnią tradycją powstanie także katalog Laureatów Dobry Wzór 2023, który jest dodatkowym źródłem promocji dla nagrodzonych produktów i usług. Z okazji 30-lecia Dobrego Wzoru wystawie pokonkursowej będzie towarzyszyć wystawa retrospektywna.

 

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 31 sierpnia 2023 roku przez formularz dostępny na stronie: https://dobrywzor.com.pl/ .

 

Kontakt w sprawie Konkursu: Katarzyna Puczyłowska - Koordynator Projektów, tel.: 22 860 00 84, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.