Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Polskie MŚP a ekoinnowacje

Jak motor napędowy polskiej gospodarki prezentuje się w kontekście aktywności prośrodowiskowej?

czytaj więcej

Nowe rozporządzenie maszynowe

Jakie są powody przyjęcia nowego aktu prawnego i zastąpienie dyrektywy z 2009 r.?

czytaj więcej

Aktualne nabory w PARP

Zapoznaj się z aktualnymi naborami PARP w ramach Funduszy Europejskich skierowanych do przedsiębiorców

czytaj więcej

IPEC 2024 – międzynarodowa konferencja i spotkania kooperacyjne

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z Bayern Innovativ GmbH zaprasza na IPEC 2024 – międzynarodową konferencję i spotkania kooperacyjne online, która odbędzie się pod hasłem: Catalyzing Change: Industry Transformation through AI and Circular Economy.

Czym jest IPEC 2024?

9 edycja IPEC 2024 to wydarzenie umożliwiające poznanie najnowszych trendów w obszarze wpływu  nowoczesnych technologii, w tym sztucznej inteligencji oraz modelu gospodarki obiegu zamkniętego na procesy transformacji przemysłu, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła blisko 270 uczestników z wielu krajów.

Dla kogo?

IPEC 2024 skierowany jest do przedsiębiorców, startupów i instytucji badawczych zainteresowanych wymianą wiedzy i doświadczeń oraz nawiązaniem międzynarodowej współpracy.

Główne tematy @ IPEC 2024

  • strategie gospodarki o obiegu zamkniętym,
  • efektywność zasobów oparta na sztucznej inteligencji,
  • zrównoważone technologie produkcyjne,
  • optymalizacja łańcucha dostaw,
  • innowacje i modele biznesowe o obiegu zamkniętym,
  • ramy polityczne i regulacyjne,
  • ... i wiele innych

Program wydarzenia:

  • 13 marca 2024 r. 0dbędzie się konferencja, transmitowana online za pośrednictwem GoToWebinar oraz wirtualna Sesja Pitch IPEC 2024. Uczestnicy IPEC 2024 poszukujący partnerów do swoich projektów (nie dotyczy oferty sprzedażowych) mają możliwość zgłoszenia propozycji prezentacji. Nabór trwa do 23 lutego 2024 r.

Szczegóły dostępne są TUTAJ

  • 14-22 marca 2024 r. – odbędą się spotkania matchmakingowe online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.

Szczegółowy program dostępny jest na głównej stronie wydarzenia

Jak wziąć udział?

  • Zarejestruj się do 22 marca 2024 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
  • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
  • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
  • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
  • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

 Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

 

Koszty uczestnictwa:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już teraz! Termin rejestracji upływa 23 lutego 2024 r.

Więcej informacji nt. spotkań udzielają:

Bianca Trummer, Enterprise Europe Network at Bayern Innovativ GmbH

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

 

Źródło: PARP